TIĞ OYASI DANTELLİ RUNNER MODELLERİ

Merhabalar;

Harika modeller siz örgü sever hanımlar için bir arada. Tığ oyası dantelli runner yaparak evinizin havasını degistirebilirsiniz.

Dantel runner modelleri
Tığ işi örgü modeli

Herkesin hayran olduğu bu tarz modeller yeniden moda oldu. Evinizde illaki geçmişten kalan tığ oyası danteller vardır. Bu dantelleri salon takımı runner yaparak degerlendirebilirsiniz.

Eğer evinizde çeyiziniz den kalma danteller yoksa sakın üzülmeyin. Sıfırdan bir tığ ve bir ip ile harika tığ oyası dantelli runner yapabilirsiniz. Eminim siz örgü sever emekçi hanımlar en güzelini yapar.

Tığ işi sehpa örtüsü

Her biri ayrı model ve emek isteyen tığ oyası dantelli runner modelini sehpa takımı yaparak salonunuza yeni bir hava katabilirsiniz. 3 parçadan oluşan bu dantel modeli orta sehpa olarak tasarlanmış.

Bu ve buna benzer birçok dantel modellerinin hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur. Ayrıca YouTube kanallarımı ziyaret ederek birçok dantel videolarına ulaşabilirsiniz.

Instagram üzerinden ise yapmış olduğum iğne oyası modellerini inceleyip sipariş verebilirsiniz. Videoyu izlemek için ekrana dokunun.

Dantel videosu

Begendiyseniz beğenip paylaşmayı unutmayınız 😘😘

Çiçekli dantel modeli

Görüşmek üzere hoşçakalın…

Beğendiyseniz Lütfen Beğenip Paylaşın
  •  
  •  
  • 23
  •  
  •