YENİ MODA DANTELLİ YATAK ÖRTÜLERİ

Merhabalar; örgü sever hanımlar. Bugün eski dantellerin en yeni haliyle yatak örtüsüne nasıl dönüştüğünü izleyelim. Yeni moda dantelli yatak örtüleri yeniden çeyizlerde yer almaya başladı.

Beyaz iş dantelli tığ oyası modelleriyle harika yatak örtüsü modelleri. İster dantel ipi isterseniz kalın örgü ipleriyle yeniden böyle örtüler yapabilirsiniz.

Yeni moda dantelli yatak örtüleri için önceden var olan dantelleri saten kumaşlarla birleştirerek yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz. İster motifli ister tek parça severek kullanabileceğiniz tarzını yaratan örtüler. Sizler için dantelli yatak örtüsü modellerini bir araya getirdim. Aşağıdaki linkte videolu hali mevcut. Ayrıca YouTube kanallarım üzerinden de bir çok modellere ulaşabilirsiniz.

Tığ işi yatak örtüleri

Mesela bu modelde önce dantel yapılmış daha sonra kumaş ile birleştirilmiş. Sadece yatak örtüsü dantelli yastıklara renkli kumaşlar kullanılarak kombin yapılmıştır.

Dantelli yatak örtüsü modelleri

Bu model gösterişli çeyiz severler için ideal.

Tığ işi dantelli yatak örtüleri

İster renkli dantel yapıp tek renk kumaşa yerlestirin. isterseniz de beyaz renk dantel yapıp renkli kumaşlar ile kombinleyin.

Elinizde dantel varsa gelin yada kaynana için kumaş ve dantel seçimlerinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Yeni moda dantelli yatak örtüsü

Her genç kızın çeyizinde olması gereken örtü modelleri. Herşeyden önce bu dantellerin yapımı o kadar zahmetli gece gündüz emek isteyen annelerimizin el emeği göz nuru dantellerinin kıymetini bilelim. Gerçekten tam bir tarihi eser. Videosunu izlemek isteyenler için link aşağıda mevcuttur. Görüşmek üzere hoşçakalın…

İyi seyirler diliyorum
Beğendiyseniz Lütfen Beğenip Paylaşın
  •  
  •  
  • 1
  •  
  •