KUMAŞLI İŞLEMELİ VE DANTELLİ SALON TAKIMLARI

Merhabalar;

Ben Sevil hepiniz hoşgeldiniz. Bugünkü paylaşımda kumaşlı işlemeli ve dantelli salon takımları hakkında sizler için faydalı bilgiler vermeye çalışacağım.

İşlemeli ve kumaşlı salon takımı

Yukarıdaki modelimizin orta kısımları işlemeli ve kumaşlı kenar kısımları ise bademli model dantelden oluşmuştur. Sehpa ve masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

Tığ oyası dantelli sehpa örtüsü

Kumaşlı işlemeli ve dantelli salon takımları olarak kullanabileceğiniz farklı bir model ve çeyiz için uygun. Orta kısımda işleme ve işlemeye uygun kumaş bulunmaktadır. Kenarlarda ise sade ince güzel ve gösterişli danteli mevcuttur. İsterseniz kenardaki danteli farklı tarzda yapabilirsiniz.

Genellikle eskiden kalma dantel ve işlemeler herkesin evinde mevcut. Sizler de bu şekilde salon takımı haline dönüştürebilirsiniz. Annelerimizin el emeği göz nuru dantelleri eskiden çok meşhurdu. Artık eskisi gibi tercih edilmiyor. Gençler dantel kullanmayı tercih etmiyor. Yeni nesil genelde çalıştığı için ütüsü yıkaması ve temizliği bu işleri yapacak kadar zamanları yok.

Bazı gençlerimiz zamanı olmasa da bu modellerin ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu bildiği için evinin baş köşesinde muhafaza ediyor.

Tığ oyası dantel salon takımları

Kumaş sadece dantel ve kumaşlarla da salon takımları yapıp satabilirsiniz. Satacağınız dantellerle ek gelir elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Hem yeni modeller tasarlayıp hemde tasarladığınız el emeği göz nuru çeyizlik salon takımlarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Ben iğne oyası öğretmeniyim. Hem iğne oyası öğretiyorum hemde sipariş alarak ek kazanç elde ediyorum. Aldığım modelleri öğrencilerimle ortaklaşa yaparak onlar için de ek kazanç sağlıyorum. Ayrıca İnstagram Youtube kanallarım ve web sitem ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimden geldiği kadar uğraşıyorum. Sizlere tavsiyem eğer el işleri konusunda yeteneğiniz varsa sizlerinde böyle bir yeteneği varsa değerlendirebilirsiniz. Tığ oyası artık günümüzde tercih edilen el işlerinden bir tanesi Bir çok farklı dantel ve örgüler tasarlayarak kendinizi geliştirebilir ve ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

Motifli tığ oyası modelleri

Bu modelimiz motiflerden oluşuyor. Masa sehpa konsol vitrin peçete yatak odası her türlü salon takımı olarak ister kullanın ister sipariş alabilirsiniz.

Kumaşlı işlemeli ve dantelli salon takımı yap ve sat

Beğendiyseniz Lütfen Beğenip Paylaşın
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •