EN YENİ TIĞ İŞİ FİSKOS ÖRTÜ MODELLERİ

Merhabalar sevgili elişi sever hanımlar hepiniz hoşgeldiniz. Bu makalemizde en yeni tığ işi fiskos örtü modelleri ile devam ediyoruz. Hepsi birbirinden güzel kaliteli dantel modelleri

Kumaşlı işlemeli fiskos örtüsü

Birden fazla dantelli fiskos örtü modelleri sizlerin sunumu için hazırlanmıştır. Bu modelimiz kumaşlı işlemeli dantelli modern fiskos örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

Dantel ile yapılmış Fiskos örtü modelleri

Bu modelimiz motifli dantellerden oluşmuş tam bir fiskos örtüsü olarak tasarlanmıştır. Model ağır ama çok gösterişli çeyiz için gayet güzel kullanıma uygun. muhteşem eserler yaratabilir siniz.Bu Modelleri yapıp satabilirsiniz.

İster renkli ister Beyaz iş dantel ile yapabileceğiniz güzel en yeni tığ işi fiskos örtü modelleri. Genellikle herkesin evinin bir köşesinde bekleyen dantelleri gösterişli fiskos örtüleri olarak değerlendirebilirsiniz çeyiz olarak değerlendirebilirsiniz. Evinizin bir köşesinde el emeği göz nuru dantelleri bekletmeyin.

Bir çok fiskos örtü modelleri aşağıdaki linkte bir video olarak hazırlanmıştır olup Videoyu izlemek için ekrana dokunmanız yeterli. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

Beğendiyseniz Lütfen Beğenip Paylaşın
  •  
  •  
  •  
  •  
  •